Kadangi kremų pasirinkimas yra labai platus, todėl kartais gali būti sunku išsirinkti, o ypač tada, kai jų sudėtis ir dedamos medžiagos yra skirtingos. Kiekviena individualiai turėtų jį pasirinkti ir atkreipti dėmesį į jų sudėtį. Veido kremų sudėtis yra labai skirtinga, todėl norime apie kiekvieną iš jų papasakoti trumpai, kad būtų lengviau atlikti pasirinkimą.

Veido kremas su vitaminu C

Veido kremai, kuriuose yra vitaminas C gali duoti labai daug naudos:

  • Jie padeda išsaugoti tolygią veido spalvą, gali sumažinti paraudimus, taip pat mažina išsiplėtusius kapiliarus.
  • Gali padėti odą išlaikyti šviesią, skaisčią, ir spindinčią.
  • Gali padėti sulėtinti senėjimo procesus, sumažinti atsirandančias raukšles.
  • Jie puikiai tinka toms, kurios oda yra linkusi į riebumą, nes jie gali sunormalizuoti riebalų išsiskyrimą.

Veido kremas su alyvuogių aliejumi

Šis ingredientas veido kremo gaminime naudojamas labai dažnai. Tikriausiai jau žinote, kokia yra alyvuogių aliejaus nauda organizmui, todėl jo vartoti tam tikrą kiekį tikrai patartina. Tad toks veido kremas veido odai gali duoti tikrai didelės naudos. Kadangi ši medžiaga turi daug vitaminų, todėl ir per kremą jų odai suteikiama gana nemažai. Vitaminai, kuriuos galima atrasti yra šie: A, D, E, K. Tikriausiai daugelis moterų nori savo odą išlaikyti kaip įmanoma skaistesnę ir jaunesnę. Būtent tai gali padėti produktai, kurie pasižymi antioksidaciniu poveikiu. Be to, labai dažna odos problema yra ta, kad ji sausėja, tad ją kartais gali būti sudėtinga sudrėkinti. O alyvuogių aliejus būtent tokią funkciją gali ir atlikti.

Veido kremas su makadamijų aliejumi

Makadamijų aliejus įvairiuose veido kremuose gali būti matomas kaip vienas iš ingredientų ir toks variantas ir pakankamai dažnas. Kremas su tokia sudėtimi puikiai tinka jau brandos sulaukusiai odai arba tai, kuri yra papilkėjusi ir praradusi savo švytėjimą. Taip pat toks veido kremas tinka tokiam odos tipui, kuris yra linkęs į paraudimą, šiokį tokį šerpetojimą ar netgi į sudirgimą. Tokios problemos gali atsirasti labai dažnai nuo netinkamos priežiūros, kuri gali būti kaip odos šveitimas, netinkamai pritaikytas prausiklis ir panašiai. Tad toks kremas gali būti tarsi pirmoji pagalba, kurią galima greitai suteikti. Jeigu nutiko taip, kad ant veido atsirado smulkių žaizdelių, kremas su makadamijų aliejumi gali jas lengviau pagydyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *