Geros kokybės nagų džiovintuvas – uv lempos yra geriausias ir veiksmingiausias būdas džiovinti nagus. Taip išvengsite bet kokių nelaimingų atsitikimų, kurie gali įvykti laukiant, kol nagai išdžius natūraliai.

Naudodami uv lempas galite sutaupyti laiko, nes kruopščiai dekoruoti nagai išdžius per kelias minutes. Jei jūsų nagų dailės dizainas apima nagų lako sluoksnių dengimą, džiovintuvas sutaupys daug laiko.

5 nagų džiovintuvo naudojimo privalumai

 

1. Greitas džiūvimo laikas

Nagų džiovintuvu nagus išdžiovinsite greičiau nei per 5 minutes. Laukiant, kol išdžius oras, nagai gali džiūti net 30 minučių. Tuo metu galite daryti daug kitų dalykų.

2. Efektyvus profesionalams

Jei dirbate salone arba esate profesionalus nagų meistras, nagų džiovintuvas padės sutaupyti laiko ir per dieną galėsite aptarnauti kelis klientus. Jūsų klientai taip pat bus laimingesni, nes sutaupysite jiems daug laiko ir suteiksite greitas paslaugas. Svarbiausia, kad daugiau klientų – daugiau pinigų.

3. Šelako nagų džiovinimas

Naudodami UV nagų džiovintuvą galite džiovinti kietus nagų lako sluoksnius, pvz., pagamintus su „Shellac”.

4. Greičiau

Vienas iš nagų džiovintuvo privalumų moterims, kurios lakuoja kelis sluoksnius nagų lako, yra tas, kad kiekvienas sluoksnis išdžius greičiau ir baigus lakavimą bus dailus, profesionalus.

5. Jokių nelaimingų atsitikimų

Naudojant LED nagų džiovinimo lempą, nagų lakas nenusitrina. Jūsų nagai nesiliečia su niekuo aplink jus, o nagų džiovintuvas greitai baigia darbą.

Nagų džiovintuvų naudojimas namuose

 

Daugelis žmonių naudoja namų nagų džiovintuvą manikiūrui atlikti namuose, kad sutaupytų reguliarių apsilankymų salone išlaidas. Tai vienas iš pagrindinių nešiojamųjų nagų džiovintuvų privalumų. Tiesą sakant, laukti, kol išdžius nagų lakas, žinoma, yra tik laiko gaišimas, ypač kai yra daug kitų darbų.

 

Oro judėjimas pašalina drėgmę iš nagų lako ir jis išdžiūsta iki kietos dangos. Nuo jūsų biudžeto priklausys, kokio tipo džiovyklę įsigyti – jos nėra labai brangios, ir pamatysite, kad jos gali atlikti visus darbus. Dauguma nešiojamųjų nagų džiovintuvų gali džiovinti tik nagus, po vieną jų dalį. Jos labai populiarios naudoti namuose.

Kadangi šiuos nagų džiovintuvus naudojate namuose, paprastai jie būna su mažos galios arba baterijomis. Akumuliatoriai gali būti įkraunami, todėl puikiai tinka, jei reikia keliauti. Būtinybė įkrauti ir keisti akumuliatorius reiškia, kad ilgainiui jie kainuoja mažiau, tačiau negalima ignoruoti nešiojamumo privalumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *