Žiedai tikrai nėra tik moteriškas aksesuaras. Nors vis dar yra manančių, kad papuošalai labiau skirti moterims, vyrai vis dažniau ir drąsiau renkasi puoštis įvairiais papuošalais. Juo labiau, kad tai nėra nieko naujo. Vyriški žiedai ir kiti papuošalai vyrų tarpe buvo populiarūs nuo seniausiųjų laikų. Tačiau ar žinote, ką apie Jus pasako žiedas, kurį mūvite?

 

Kiekvienas pirštas turi simboliką

Nors kartais atrodo, kad pasirenkame nešioti žiedą ant vieno ar kito piršto todėl, kad taip gražiau, iš tiesų kiekvienas pirštas turi savo simboliką ir gali tarsi atskleisti šį bei tą apie žiedo savininką. Nuo seno yra žinoma, kad bevardžiai pirštai dažniausiai skirti vestuvinių, sužadėtuvių žiedams, nors tai šiandien ne visada taikoma. Visgi, ką reiškia žiedas ant skirtingų pirštų?

  • Mažylis. Sakoma, kad kiekvienas pirštas simbolizuoja tam tikros planetos energiją, o Mažyliui priskiriama Merkurijaus planeta, kuri globoja verslininkus, diplomatus, kitus inteligentiškus žmones. Todėl vyriški žiedai ant mažylio piršto gali simbolizuoti žmogaus gebėjimą komunikuoti, analitiškai mąstyti, o taip pat ir jo gudrumą bei apsukrumą.
  • Bevardis. Visais laikais bevardis pirštas buvo siejamas su meile ir įsipareigojimais. Senais laikais netgi buvo tikima, kad būtent kairės rankos bevardis pirštas yra ne šiaip pasirinktas santuokai. Buvo mano, kad iki jo nuo širdies ateina tam tikra meilės arterija, todėl šis pirštas buvo pasirinktas vestuviniams žiedams. Ši tradicija daugelyje šalių gyvuoja iki šiol.
  • Vidurinysis. Vidurinysis pirštas yra ypač vyriškas pirštas, todėl daug vyrų pasirenka žiedus nešioti būtent ant šio piršto. Manoma, kad žmonės, kurie renkasi žiedus mūvėti ant šio piršto pirmiausia yra žmonės, kurie nori išskirti. Tai ryškūs žmonės, kurie nori pabrėžti savo galią ir atkreipti aplinkinių dėmesį į save. Be to, sako,a kad jeigu šiuo metu Jus kankina abejonės, sumažėjęs pasitikėjimas savimi, naujas žiedas ant šio piršto gali įpūsti naujų jėgų.
  • Smilius. Vyriški žiedai ant rodomojo piršto dažniausiai siejamai su galia ir statusus. Tai pirštas, kuris tarsi simbolizuoja valdžią ir pasitikėjimą savimi. Todėl jeigu žmogus linkęs nešioti žiedą ant šio piršto,, galima manyti, kad tai savimi pasitikintis žmogus, mėgstantis lyderiauti ir gebantis valdyti.
  • Nykštys. Dažniausiai ant nykščio nešiojami masyvūs juvelyriniai dirbiniai, kurie, manoma, pirmiausia išduoda žmogaus karštą būdą. Tik labai aktyvios ir ekspresyvios asmenybės renkasi žiedą ant šio rankos piršto.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *