Nuo ko pradėti sužadėtuvių žiedo paieškas

Jei laukiate sužadėtuvių žiedo arba jau pradėjote apsipirkti su savo partneriu, tikrai turėtumėte turėti omenyje keletą dalykų, kad kuris nors iš jūsų pasakytų „taip“ ir tas momentas amžinai būtų įsimintas. Žemiau perskaitykite devynis patarimus, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pirkdami sužadėtuvių žiedą. Forma svarbiausia. Turite išsiaiškinti, kokia forma jums (ar jūsų partneriui) patinka. Forma rodo tikrąją akmens geometriją, o ne įpjovą, kuri yra susijusi su akmens briaunų kampais.

Nustatymai yra antra. Kokybės nustatymas – metalinis karkasas, kuriame sumontuotas jūsų akmuo – gali nustatyti žiedo toną. Klasikinis apvalus sužadėtuvių žiedo akmuo įgauna gaivų ir šiuolaikišką perdangą su rėmeliu. Madingas ovalas gali atrodyti tradiciškiau keturių šakų aplinkoje. Svarbiausia pasirinkti tinkamą formos ir nustatymo derinį. Šnipinėkite savo partnerio stilių, nes gal būt sužadėtuvių žiedai su briliantu ne jos stilius. Šiais laikais visiškai normalu (ir skatinama), kad poros kartu perka žiedus, tačiau jei esate labiau tradicionalistas ir norite nustebinti savo partnerį žiedu, kuris jiems patiks, būtinai atlikite žvalgybą. Galite paprašyti jų geriausio draugo ar brolio pagalbos (žinoma, ir prisiekti saugoti slaptumą). Bet jei esate nusiteikę niekam to nesakyti, atkreipkite dėmesį į papuošalus, kuriuos jie jau nešioja. Ar dažniau platina ir sidabras, ar geltonas ir auksas? Ar jie traukia į senovinius brangakmenius, o ne į paprastus, modernius kūrinius? Atkreipkite dėmesį į porą savaičių ir pasižymėkite mintimis, kad padidintumėte savo parašo stilių.

Apsvarstykite Metalą. Kalbant apie grupę, galite rinktis iš įvairių metalų. Vienas populiarus pasirinkimas yra platina – ji yra patvariausia ir ypač gryna, todėl tai puikus hipoalerginis pasirinkimas tiems, kurių oda jautri. Taip pat yra aukso, kuris yra įvairių spalvų, įskaitant baltą, geltoną, rožinį ir net žalią. Be platinos ir aukso, taip pat galite apsvarstyti paladį (kuris turi pilkesnį atspalvį nei platina) arba net perdirbto metalo juostą, kurioje gali būti platinos ir aukso mišinio. Pagalvokite apie tai kaip apie „kažką seną“ ir „kažką naujo“, sujungtą į vieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *