Įmonė, užsiimanti Plus-Plus konstruktorių gamyba yra Danijoje. Lietuvoje ir kai kuriose kitose Lietuvos vietovėse apie šio prekės ženklo gaminamas prekes vis dar žino nedaugelis tėvų. Svarbu pažymėti, kad sėkmingą prekės ženklo veiklą liudija daugybė sutarčių, sudarytų su didžiausiais prekybos tinklais, taip pat bendradarbiavimas su Danijos Karalystės teritorijoje esančiomis mokyklomis ir vaikų darželiais.

Gamyba ir pagrindinis prekės ženklo Plus-Plus biuras randasi Danijos sostinėje – šlovingame Kopenhagos mieste. Tad gamintojas turi daug daugiau galimybių plėsti savo veiklą, palyginti su mažuose miesteliuose esančiomis įmonėmis. Ir šiuo pranašumu įmonė pasinaudojo 100% – prekės ženklo gaminami produktai nuo konkurentų skiriasi daugybe savybių ir privalumų.

Kodėl kiekvienai jaunai porai su 1,5 metų ir vyresniu vaiku rekomenduojame Plus-Plus konstruktorius?

  1. Plus-Plus konstruktorius – tai unikalus dizainas. Visos konstruktorių dalys, iš kurių vaikas turi surinkti paruoštą modelį, yra vienodo dydžio ir formos, tačiau skiriasi spalva. Parduotuvėje sapnunamelis.lt galite įsigyti rinkinių, susidedančių iš skirtingo elementų skaičiaus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad konstruktoriaus kaina daugeliu atvejų priklauso nuo modulių skaičiaus, todėl nesunkiai išsirinksite tinkamą Plus-Plus gaminį, atsižvelgdami į šeimos biudžetą.
  2. Naudingų įgūdžių lavinimas. Visi Plus-Plus gaminiai, kuriuos galima įsigyti su nemokamu pristatymu, lavina vaiko vaizduotę, kūrybiškumą, erdvinį suvokimą, taip pat smulkiąją motoriką.
  3. Aukštos kokybės medžiagos. Plastikas, naudojamas kuriant Plus-Plus žaislus, neturi nesaugių medžiagų, todėl įsigiję vieną iš Danijos kompanijos konstruktorių galite būti tikri, kad jis nepakenks atžalų sveikatai ir nesukels alerginių reakcijų.

PLUS-PLUS konstruktoriaus privalumai yra tai, kad vaikas gali susikurti absoliučiai bet kokią figūrą neprisirišdamas prie komplekto temos.

Svarbiausia, kad viskam užtektų detalių! Jei elementų neužtenka, visada galite įsigyti naują komplektą, nes jie visi dera tarpusavyje!

Konstruktorių tipai:

  • Midi – kūdikiams, vyresniems nei dvejų metų: apima didelius elementus, todėl jie idealiai tinka mažoms rankytėms;
  • Mini – vaikams nuo penkerių metų. Juose yra vienodo dydžio ir formos dalių, kurios skiriasi tik spalva.

Dabar PLUS-PLUS konstruktorius galima įsigyti visoje Lietuvoje. Kokybiškus konstruktorius įsigysite internetinėje parduotuvėje sapnunamelis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *