Nekilnojamo turto sandorius sudaro dvi skirtingos pusės, tarsi vienas asmuo stovi už vienos tvoros pusės, o kitas asmuo už kitos pusės. Vienas asmuo yra pardavėjas, o kitas yra pirkėjas. Kaip minėjome, tai yra dvi skirtingos pusės, tad jų norai būna skirtingi. Tarkime pardavėjas vertina savo parduodamą turtą, tad jis už jį norėtų gauti kuo didesnę pinigų sumą. Pirkėjas nori pirkti būstą, tačiau nori už jį mokėti kuo mažesnę sumą, kad galėtų sutaupyti. Tačiau galima pasidžiaugti, kad brokeris Kaune gali padėti tiems asmenims išspręsti visus nesusipratimus. Tačiau brokeris gali atstovauti tik vienam asmeniui, kadangi kitu atvejų kiltų interesų konfliktas.

Visi sandoriai sudaromi iš didėlių pinigų sumų

Tikriausiai suprantate, kad būsto, žemės sklypų ar kitų objektų pirkime ir pardavime figūruoja didelės pinigų sumos, tad labai svarbu viską užtikrinti gerai, kad ateityje nekiltų jokių problemų ir liktumėte nenukentėję. Problema, kad dauguma pardavėjų nenori pasinaudoti brokerio paslaugomis ir galvoja, kad jie viską gali padaryti patys. Tačiau reikėtų nepamiršti ir to faktoriaus, kad menkiausia klaida gali kainuoti kur kas daugiau, nei brokerio nustatytas procentas.

Nekilnojamo turto agentūra Kaune sako, kad brokeriui mokamas procentas tik tuomet, kai sandoris yra pilnai užbaigiamas, tad jums nereikės sumokėti jiems iš anksto, kol sandoris nebuvo baigtas iki galo.

Kokius privalumus turi brokeriai?

Kaip ir minėjome, brokeriai gali atstovauti pirkėją arba pardavėją. Jų siūloma nauda yra tikrai didelė, tačiau pateikiame kelis esminius jų privalumus:

  • Pirkėjui – pagal atliktus tyrimus galima pastebėti, kad pardavėjai gali labiau pasipelnyti iš savo būsto pardavimo, kuomet brokeris įsiterpia į pardavimo procesą. Nuolatinis bendravimas su klientais per pardavimų portalus, elektroniniu paštu ir telefono skambučiais. Susidomėjusiems asmenims yra aprodomas parduodamas būstas. Suteiks patarimų, kaip dekoruoti būstą, kad būtų parduodamas greičiau.
  • Pardavėjui – efektyvi pagalba nusiderinat kainą nuo pradinės sumos. Apžiūrės būstą už jus, o tik tuomet informuos ar jis vertas dėmesio.

Taip pat kiekvienai pusei yra užtikrinama, kad dokumentai yra tinkamai paruošti ir juos galima jau pasirašyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *