Vilniuje NT vystytojai kuria vieną už kitą įdomesnius ir patrauklesnius daugiabučių projektus. Norintys gyventi mieste, ieško išskirtinių pasiūlymų ir tikrai turi iš ko rinktis. Pavyzdžiui, itin populiarūs nauji butai Neries krantinėje Vilniuje.

 

Išskirtinė vieta

Vilnius yra žalias miestas ir jame yra daugybė neatrastų vietų. Taip pat ir Neries krantinė, šalia kurios gyventi yra tikrai gera. Tik įsivaizduokite, jeigu kiekvieną rytą galite pradėti žvelgdami į upės vingį, jeigu  šiltą vasaros rytą neskubėdami galite balkone išgerti puodelį kavos gryname ore ir taip pradėti dieną. Ir  visu tuo galima mėgautis gyvenant mieste. Pavyzdžiui, netoli Vingio parko esantys NT projektai išnaudoja Neries krantinę ir sukuria nepaprasto grožio erdves gyvenimui. Tokie nauji butai Vilniuje šiuo metu itin populiarūs.

 

Šalia gamtos

Norite mėgautis miesto privalumais, tačiau Jums labai patinka gamtos prieglobstis? Vilnius yra tas miestas, kuris gali padovanoti ir tai, ir tai. Todėl nauji butai Neries krantinėje Vilniuje šiuo metu tokie populiarūs. Gyventi prie pat upės, šalia paties Vingio parko suteikia labai daug privalumų. Nuolat galite mėgautis gamtos aplinka, o vakare galite išeiti pasivaikščioti į parką, kuris yra prie pat namų. Tai suteikia harmonijos gyvenant mieste ir pripildo gyvenimą naujų įspūdžių.

 

Prie pat miesto

Kiekvienas, gyvenantis mieste, pirmiausia nori patogumų. Todėl dažniausiai ieškomi būstai kuo arčiau centro ar kitų strateginių vietų. Labai smagu, kad NT vystytojai atranda tokių vietų, kurio leidžia mėgautis ir gamta, ir miesto privalumais. Gyvenantys šalia Neries krantinės visus miesto patogumus pasieksite be jokio vargo, nes miesto širdis prie pat ir yra kone ranka pasiekiama. Nereikia jaudintis dėl ilgų kelionių į darbą ar ugdymo įstaigas, nes aplink viskas yra lengvai pasiekiama.

 

Jau paruošta infrastruktūra

Vis dažniausiai girdite apie kamščius Vilniuje ir jų sprendimą? Gera žinia tiems, kurie renkasi naujus butus – nauji butai Neries krantinėje Vilniuje parduodami su paruošta požemine perėja. Tai reiškia, kad Jums nebereikės kiekvieną vakarą jaudintis, ar kieme liko paskutinė laisva vieta. Neteks ieškoti vietos, palikinėti automobilio kaimynų ar prekybos centro aikštelėje.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *