Kodėl verta įsigyti reguliuojamo aukščio stalą

Mokslininkai nustatė, kad sėdint 40 procentų padidėja stuburo apkrova. Todėl medikai rekomenduoja dirbantims sėdimą darbą, kuo dažniau keisti kūno padėtį. Kaip tik todėl buvo sukurti ergonomiški stalai su reguliuojamu aukščio mechanizmu.  Jis gali būti rankinis arba elektrinis. Reguliuojamo aukščio stalai palengvina gyvenimą visą darbo dieną dirbantiems specialistams: architektams, buhalteriams, direktoriams, programuotojams. Tai puikus pasirinkimas ilgai besimokantiems ar mėgstantiems žaisti kompiuterinius žaidimus. Interneto svetainėje kedziurojus.lt rasite puikių reguliuojamo aukščio stalų už patrauklią kainą ar su geru nuolaidos pasiūlymu.

Kodėl verta įsigyti reguliuojamo aukščio stalą?

  • Reguliuojamo aukščio stalas lengvai pritaikomas bet kurio ūgio žmogui. Nuo šiol net ir itin aukšto ar žemo ūgio žmonės gali dirbti sėdėdami ir nekenkdami savo stuburui, bei laikysenai, nes tokie stalai lengvai pritaikomi kiekvieno vartotojo poreikiams.
  • Jei stalu naudojasi keli asmenys, reguliuojamo aukščio mechanizmas yra puiki išeitis. Turint tik vieną stalą jį lengvai galima pritaikyti keliems darbuotojams ar šeimos nariams.
  • Mėgstantys keisti kūno padėtį dirbant, turėtų naudoti reguliuojamo aukščio stalą. Toks stalas labai patogus ir dirbančiam su keliais kompiuteriais ar atliekančiam kelias skirtingas funkcijas darbuotojui. Jam tereiks prisitaikyti stalą darbui stovint ir jis galės lengvai judėti savo darbo vietoje.
  • Mūsų tarpe pasitaiko žmonių negalinčių dirbti sėdimo darbo dėl pooperacinio laikotarpio ar lėtinių ligų. Tokiu atveju reguliuojamo aukščio stalas yra tiesiog nepamainomas baldas. Mat paprastai tokie žmonės gali dirbti stovėdami.
  • Manoma, kad dirbant stovint, pagerėja nuotaika, suaktyvėja kraujotaka ir tai turi įtakos didesniam produktyvumui bei geresniems darbo rezultatams.
  • Reguliuojamo aukščio stalai padeda lengvai pakeisti kūno padėtį, padeda išvengti stuburo apkrovos, taip pat mažina širdies ir kraujagyslių sistemos ligų riziką.

Nors reguliuojamo aukščio stalai pasirodė gana neseniai, iš pradžių į juos, kaip ir į daugelį naujovių, buvo žiūrima skeptiškai. Tačiau netrukta įsitikinti šių ergonomiškų baldų nauda sveikatai ir gerai savijautai. Dabar jie yra žmonių, paisančių sveikatos ir ligų prevencijos rekomendacijų, pageidaujamų pirkinių sąrašo viršuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *