Visai nesvarbu kur susipažinote su savo antrąja puse, tačiau jeigu žinote , kad tai yra jūsų išrinktasis žmogus, tuomet atėjo laikas pasipiršti. Tačiau sugalvoti kaip pasiūlyti būti gyvenimo meile, gali būti kiek sunku, nes reikia išsirinkti tinkamą žiedą, vietą ir laiką.

Kad ilgai lauktas momentas praeitų kuo sklandžiau, FFWC komanda parengė jums patarimų.

Kaip pasipiršti?

Pasiruošę iškelti savo rūpimą klausimą? Tuomet turėtumėte atsižvelgti į šiuos dalykus:

Įsitikinkite, kad esate tame pačiame puslapyje

Nors tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau būtina, kad jūsų abiejų mintys būtų susijusios su santuoka. Pakalbėkite su savo antrąja puse dėl ateities. Papasakokite savo ateities planus ir kaip įsivaizduojate gyvenimą santuokoje ir paklauskite ar jūsų antroji pusė su tuo sutinka. Galbūt galvojate, kad tai gali atrodyti per daug akivaizdu, kad ruošiatės pasipiršti? Tuomet pakalbėkite apie artimuosius, kurie nesenai susižadėjo.

Kalbėkite su jų tėvais

Gal tai ir atrodo senamadiška, tačiau tikrai verta. Daug kas gali priklausyti ir nuo šeimos. Jeigu jūsų antroji pusė sakė, kad pirmiausia turėtumėte gauti leidimą iš jų tėvų, tuomet tai ir padarykite. Tai tikrai nereiškia, kad jūsų partneris(-ė) yra kieno nors nuosavybė.

Sakykite šiuos žodžius ,,Esu labai įsimylėjęs jūsų sūnų / dukrą ir noriu praleisti savo gyvenimą kartu. Aš planuoju pasipiršti ir noriu, kad jūs tame dalyvautumėte”.

Nupirkite žiedą

Sužadėtuvių žiedai yra papuošalai, kuriuos nešioja antrosios pusės visą likusį gyvenimą, todėl svarbu pagalvoti, koks žiedas gali patikti jūsų mylimam žmogui. Nusifotografuokite kiekvieną dieną jų nešiojamus papuošalus ir juvelyrikos parduotuvėje parodykite pardavėjams, o jei pirksite internetu, tuomet galite nusiųsti nuotraukas konsultantams. Jeigu nesiseka išsirinkti, tuomet galite paprašyti artimųjų pagalbos.

Asmeniškumas

Kai turite žiedą, tuomet laikas pradėti galvoti apie vietą ir laiką. Pagalvokite kas gali patikti jūsų partneriui. Visai nesvarbu ar tai bus didingas gestas, intymi akimirka ar staigmena šeimoje, draugų apsuptyje. Biudžetas yra tikrai nesvarbu, svarbiausia surasti gražią vietą. Tai gali būti ir namų svetainę, bet tuomet ją papuoškite žvakėmis, kad sukurtumėte malonią erdvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *