Renkantis vejos priežiūros įrangą reikia kuo daugiau dėmesio skirti techniniams jos parametrams, kadangi šiuo metu pasiūla rinkoje vis labiau auga, o dažniausiai rinktis modernias įrangas, net ir tokiu atveju, kai jos kainuoja brangiau, tikrai verta.

 

Tiesa, kad darbai eitųsi kaip per sviestą, svarbu ne tik geros kokybės vejapjovės, tačiau taip pat ir patikima priežiūra. Ji nėra lepi, jos nereikia daug, tačiau bent jau šiek tiek – būtina.

Bandysime aptarti esminius žoliapjovės priežiūros aspektus.

 

Peiliukų galandimas

 

Natūralu, kad su laiku dėvisi peiliukai, tad juos reikia galąsti, kad veja būtų pjaunama tikrai kokybiškai. Kita alternatyva yra senų peiliukų keitimas naujais. Tai dažniausiai galiausiai irgi tampa nepamainoma, neišvengiama, tačiau svarbu, kad pirmiausia jie gali būti galandami. Keičiant taip pat nepamirškite, kad jie turi būti originalūs.

 

Koks kuras yra naudojamas?

 

Jeigu žoliapjovė yra benzininė – svarbu, kad nuolat būtų tikrinamas kuras, kadangi per ilgai esant įrangoje jis gali nebegerai atlikti darbus. Dėl to jį reikia ne tik keisti reguliariai, tačiau taip pat ir naudoti tik patikimą.

 

Neįprasti garsai

 

Taip pat reikia skirti žoliapjovei dėmesio tuomet, kai veikia ne taip, kaip visada. Yra tam tikra priežiūra, kuri reikalauja reguliarumo, ir yra tam tikras dėmesys, kurį reikia skirti, kai įranga veikia ne taip gerai kaip visada. Reaguoti į garsus labai svarbu ir tai daryti reikia kuo greičiau, kai tie garsai tampa dažni ir keisti.

 

Blogas pjovimas

 

Taip pat blogas, neįprastas pjovimas rodo, kad įranga veikia ne taip, kaip turi. Dėl to siūlome iškart ieškoti specialistų, kurie gali padėti atlikti žoliapjovės apžiūrą.

 

Priežiūros neturi būti daug, tačiau sezono metu ji turi būti reguliari. Kai baigiasi sezonas taip pat reikia rasti patikimą vietą, kur įranga bus laikoma ir lauks kitų metų. O renkantis Jums labiausiai tinkamą techniką visada siūlome tartis su https://parkutechnika.lt/ specialistais, kurie džiugina ne tik plačia pasiūla, tačiau ir nemokamomis rekomendacijomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *