Dažnai krosnelės yra idealus variantas norintiems šilumos ir jaukumo, tačiau neturintiems galimybės įsigyti židinio, kadangi krosnelės yra žymiai mažesnės. Jos kompaktiškesnės, nesunku jas įrengti. Taigi, neužima daug vietos, tačiau vis tiek skleidžia šilumą stipriai. Sukuria panašią nuotaiką, kaip židiniai, todėl tai yra tikrai puiki alternatyva prieš tai minėtam šilumos šaltiniui. Yra net ir labai panašių alternatyvų į židinį: su įrengtu stiklu, todėl galėsite mėgautis ne tik šiluma, bet ir jaukiu, gražiu vaizdu. Taigi, atlieka dvigubą funkciją – ir praktišką, ir dekoratyvinę. Jų priežiūra yra labai paprasta, todėl įsigijus galėsite iš karto mėgautis naujuoju pirkiniu. Kalbant apie išvaizdą, yra skirtingų durelių variantų: atidaromų iš priekio, su stiklu centre arba su stiklu iš įvairiausių kampų.

 

Savybės

 

Šis šilumos šaltinis tinka ne tik nedideliems namams, tačiau ir butams. Taip pat gana dažnai ir plačiai naudojamos pirtyse, sodo nameliuose, vasarnamiuose. Naudojamos kaip vienintelis šildymas mažesnėms erdvėms arba kaip papildomas šildymas didesniems būstams. Jos prijungiamos prie centrinės šildymo sistemos, o toks prijungimas garantuoja šilumos paskirstymą po visus namus. Montavimas taip pat yra visiškai nesudėtingas. Dauguma jų tiesiog laisvai pastatomos ir gali būti naudojamos įvairiuose kambariuose – svetainėje, miegamajame ar kur kitur, kur trūksta šilumos ar jaukumo.

 

Dar viena savybė, kodėl ši investicija yra gana populiari yra ta, kad palyginus su židiniais, jos gerokai pigesnės. Vidutiniškai skaičiuojama, kad židiniai kainuoja iki 3 kartų brangiau. Taip pat galima išsirinkti tokį variantą, kuriame bus integruota viryklė ar orkaitė. Jos itin praverčia sodo nameliuose, kadangi atsiranda vieta, kur pasiruošti unikalų skonį įgavusį maistą.

 

Yra įvairiausių rūšių: ketinės, akumuliacinės, plieninės, kokline ar keramikine apdaila. Ketinės: ilgus metus veikiančios, tinka kasdieniam naudojimui. Kartais pastebima, kad nėra tokios išvaizdžios, kaip plieninės. Tačiau ilgaamžiškumas dažnai nusveria šią savybę. Galima dėti neribotą malkų kiekį. Plieninės: dažnam vartotojui patrauklesnės (yra platus dizaino pasirinkimas), tačiau paprastai naudojamos ne kasdieniam naudojimui. Todėl dažnai pasirenkamos kaip interjero dalis. Pastebima, kad montavimas, kaip ir prieš tai minėtų, nesudėtingas.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *